Pire ilaçlama nasıl yapılır?

Pire ilaçlama yaparken, özel ilaçlama araçlarımız yardımıyla buharlama ve sisleme yöntemleri üzerinden, sağlık bakanlığı onaylı kokusuz pire ilacının iç ve dış mekana uygularız. Profesyonel pire ilaçlama hizmetinde ilaçlama işleminin ardandan aynı gün mekandan ayrılmanızı gerektirmeyecek ve sağlığınızı tehlikeye atmayacak pire ilacı kullanılası gerekir. Bizler profesyonel ekibimiz ile teknik adımları izleyerek, kalıcı çözümler veren ilaçlama hizmetimizi bu şartlara uygun şekilde sunuyoruz.

Pire ilaçlama yöntemleri nelerdir?

Pire ilaçlama yöntemleri, sıvı kokulu ilaçlama ve kokusuz sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemleridir. Bizler hizmetimiz kapsamında püskürtme, buharlama, sisleme ile kokusuz ilaçlama yöntemini uygularız. Sıvı ilaçlama yöntemi, sıvı ilacın etkisinin azalmaması için ardından mekanda temizlik gerçekleştiremeyeceğiniz ve aynı gün mekandaki ilaç kokusunu solumamanız gereken bir yöntemdir.

Bizler tüm bu zahmetleri ortadan kaldıran ve aynı gün evinizde konaklayabileceğiniz. Ofisinize geçebileceğiniz kokusuz, sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kokusuz ilaçlama toplu kullanım alanlarında uygulanması en ideal olan yöntemdir. Bu hizmetimizde, ofislerinizde çalışma saatleriniz durdurmanıza gerek kalmaz. Kokusuz ilaçlama ile tarla ve bahçelerinizde pire popülasyonunu ortadan kaldırarak, ürünlerinizin korunması için uygun, sağlıklı koşulları geri kazandırıyoruz.

Pire ilaçlama hangi alanlarda yapılır?

Pire ilaçlama hizmetimizden yararlanabileceğiniz alanlar:

  • Okullar,
  • İş yeri,
  • Ev,
  • Apartman,
  • Site ve ev bahçeleri,
  • Tarlalar,
  • Şirket binaları,
  • Restoranlar,
  • Fabrika ve şantiyeler,

Bu anlalar ve aklınızda yer alan diğer iç ve dış mekanlarda pire istilasına son vermek için ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İlaçlama hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Pire ilaçlama hizmeti alırken nelere dikkat edilmeli?

İlaçlama hizmeti alırken ilk olarak, hizmet kapsamında profesyonel bir ekibin alanda yapacağı keşiften yararlanabilmeye dikkat etmelisiniz. Çünkü önceden yapılan bir keşif pirelerin en etkili şekilde imha edilmeleri için hangi uygun noktalara özel bir müdahale yapılması gerektiğini tespit etmekte önemlidir.

Aynı zamanda sağlık bakanlığı onaylı sertifikaya sahip ekipler ilaçlama işlemini yapmalıdır. Uygulama yapılırken, pire ilacı insan sağlığını tehdit etmemelidir. Bizler, bakanlıkça onaylanan pire ilaçları, profesyonel uygulamaya uyun makineler, sertifikalı ve eğitimli personelimiz ile pire ilaçlama hizmetini sizlere sunuyoruz. Ekiplerimiz sağlıklı ve hijyenik bir ortamı geri kazanmanız için ilk adımda keşif gerçekleştirerek, alanın metre kare değerine uygun bir sistemi belirlerler. Bizler profesyonel yanımız ile doğru ilaçlama adımlarını sizlere sunuyoruz.

Pire Ilaclama Nasil Yapilir
Pire ilaçlama 2

Pire ilaçlama sonrası neler yapılmalı ?

ilaçlama işlemi yapıldıktan sonra tabak ve çanakları yıkayarak, kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer yandan ilaçlama öncesinden tabak ve çanakları uygun bir alana yerleştirmek, bu işlemi yapmanızı gerektirmeyecektir.

Kokusuz ilaçlama hizmetimiz ardından zeminleri ve mobilyaların üstlerini, dip köşe temizlik yapmayacak şekilde, yüzeysel olarak temizleyebilirsiniz. Bunu için bir sakınca bulunmamaktadır. Şirket binanızda ilaçlama hizmetimizden yararlandıysanız, çalışanlarınızı rahatsız etmeden, aynı gün her günkü çalışma temponuzu devam ettirebilirsiniz. Bizler sizin için zahmeti en aza indirecek ilaçlama yöntemlerini uyguluyoruz.

Pire ilaçlama kesin çözüm mü?

Pire ilaçlama metrekare açısından geniş bir alanda dahi pirelerden kurtulabilmenize olanak sağlar. Profesyonel ilaçlama şirketi olarak, hizmetimiz kapsamında kullandığımız bakanlık onaylı pire ilaçları, pireleri mikroplar ile aynı anda kalıcı şekilde imha etmek için üretilirler.

Bu etkili ilaçlar, eğitimli uzman ekiplerimiz tarafından olması gerektiği gibi teknolojik cihazlarla uygulanırlar. Hizmetimiz kapsamında her detay, ev, iş yeri, bina, bahçe gibi alanlarda etkili şekilde pire istilasına son vermek üzerinedir.

Pire ilaçlama fiyatları ne kadar?

ilaçlama fiyatları, ilaçlama yapılacak alanın metrekaresine, pire istilasının hangi düzeyde olduğuna, uygulanan ilaç miktarına bağlı olarak değişir. Diğer yandan ilaçlamayı iç alanda veya dış alanda uygulatma tercihinizde fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Bizler belirttiğiniz alan genişliğinde eğitimli ekibimiz ile ilk keşfi gerçekleştirir, ardından müşteri odaklı fiyat değerleri ile sizleri buluştururuz.

Pire ilaçlamada alanı terk etmek gerekir mi?

Sağlık bakanlığı onaylı pire ilaçlama hizmetimizde mekanı terk etmenize gerek bulunmaz. Ancak sağlık açısından risk alınmaması için ortalama yarım saat ilaçlama ardından alanda durmamak tercih edilir. Ardından aynı gün evinizde kalabilir, iş yerinde mesainize devam edebilirsiniz. Kokusuz ilaçlama hizmetimizde bu avantajları deneyimleyebilirsiniz. İlaçlama ile aynı gün içinde evimiz havalandırabilir, akşam pencereleriniz açıp vakit geçirirken düşünmek zorunda kalmazsınız.

Aldığınız Hizmeti Yorumlayın

Yorumlarınız ve oylarınız bizim için önemli

Average rating / 5. Oy:

Şu anda oy verilmedi