İLACLAMA.COM KALİTESİ ARTIK BÜTÜN TÜRKİYEDE HİZMETİNİZDE!

İlaclama.com artık tüm TÜRKİYEDE! 20 yıldır Haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında profesyonel çözümler üreterek %100 Memnuniyet Garantisi ile hizmet sunuyoruz. 

Konut ve işyeri uygulamalarını işlem türüne göre özelleştirerek sizi  bu sorunlardan tamamen kurtarıyoruz. Periyodik uygulamalar ile daha büyük alanlarda veya sürekli haşere riski barındıran alanlara ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. 

Apartman Konut Isyeri
Belgeler
Neden Biz 4

Firma olarak tüm hizmetlerimizi  Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı , TSE ve ISO Sertifikalı olarak sunuyoruz. 

Dijitalleşme yolunda sürekli olarak devam eden yatırımlarımızla sizlere sürekli olarak ulaşmayı ve en doğru şeffaf bilgileri sunmayı hedefliyoruz. Yaygın servis ağımızla istediğiniz saatlere randevu oluşturabilmenizi sağlıyoruz.  Kurumlar için özel olarak oluşturduğumuz PESTREPORT ile ortam da sunulan hizmetin takibini ve risk değerlendirebilme imkanı sunuyoruz.

Pestreport
Neden Biz 5

Türkiye’nin en iyi İlaçlama ve dezenfeksiyon firması olarak sizlere 21 yıldır hizmet vermekte olup , Türkiye geneli 10 dan fazla Kızılay Merkezi, 50 den fazla hastane , 200 den fazla özel okul 10.000 den fazla kamu aracı İstanbul’da bulunan iki havaalanı ve TGS yer hizmetleri, 100 den fazla Havabüs aracı, 10 dan fazla Özel ve Kamu bankasına ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Sizlerde tüm mekan tiplerinde ve tüm haşere ve dezenfeksiyon ihtiyaçlarınız için güvenle bizi tercih edebilirsiniz

Aldığınız Hizmeti Yorumlayın

Yorumlarınız ve oylarınız bizim için önemli

Average rating / 5. Oy:

Şu anda oy verilmedi