Fare ilaçlama firmalarını aramadan önce evde gerçekten fare olup olmadığını anlamak için aşağıdaki belirtileri kontrol etmenizde fayda vardır:

 • Pirinç tanesi şeklinde, koyu renkli artıklar buluyor musunuz?
 • Özellikle gece vakitlerinde evden fare sesi geliyor mu?
 • Eşyalarınız neden olduğunuz anlamadığınız şekilde kemirilmiş mi?
 • Evinizde yiyecekler ortadan bilinmedik nedenlerle kayıp oluyor ya da yemediğiniz halde yenmiş mi oluyor?

Eğer bu sorulara evet diye cevap veriyorsanız en kısa zamanda ilaçlama hizmeti almanız gerek demektir. en iyi firma denildiğinde insanların aklına kazınan istanbul böcek ve haşere ilaçlama, size bu konuda yardımcı olabilir. İlaçlama fiyatı kişisel önlemlerle kıyaslandığında, profesyonel bir iş olduğundan elbette daha yüksek olacaktır. Ancak unutmayın ki, kişisel önlemler ne yazık ki fare probleminden kurtulmanız için size gerekli desteği sunamaz. Bu desteklerden ancak profesyonel ilaçlama yöntemi ile beraber faydalanabilirsiniz.

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

Fare ilaçlama, fare istilasında olan alanda Sağlık Bakanlığı onaylı fare ilaçlarının kullanımıyla kurulan istasyonlar aracığı ile yapılır. Prosefyonel ilaçlama firması olarak, kokusuz yöntemde fare ilaçlama hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu ilaçlama hizmetimiz kapsamında farelerin yuva yapabileceği alanları keşif ile tespit ettikten sonra, uygun istasyon kurulumunu sağlarız. Kokusuz ilaçlama hizmetimiz sayesinden evinizden, iş yerinizden çıkmak ve ilaçlama gününü başka bir alanda geçirmek zorunda kalmazsınız. Fareler üzerinden kalıcı etki yapan kokuya sahip olmayan, özel ilaçlar ile fare istilalarını sona erdiriyoruz.

Fare İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Fare ilaçlama yöntemlerinden 3 farklı yöntem kategorisi altında yararlanabilirsiniz. Farelerden kurtulmak için kokulu, sıvı ve kokusuz ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır. Bunların arasında sağlık açısından en uygun olanı ve en geniş alan ölçüsünde istilaya çözüm getiren yöntem, sizler için sunduğumuz kokusuz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama yöntemidir.

Sıvı ilaçlamalarda ev ve iş yerlerinizden belirli bir müddet ayrılmanız ve sıvı ilacı solumamanız gerekir. Diğer yandan sıvı ilaç etkisinin sökülmemesi için temizlik yapılmamalıdır. Sizler için sunduğumuz kokusuz ilaçlama hizmetimizde ise böyle bir zorunluluğunuz bulunmazken, özel granüller en ideal noktalara yerleştirildiğinden, iç mekanın genelinde temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Fare İlaçlama Kesin Çözüm mü?

Hizmetimiz sizin için etkili ve kesin çözümü sunmaktadır. Kesin çözüme ulaşabilmek için fare için dezenfeksyon sunan sıvılar yerine, hem mikropları hem de fareleri imha edebilmeyi temel alan özel ilaçları kullanmak gerekir.

Bizler, farenin beslenmek için tercih edeceği bu özel, onaylı ilaçlar ile kokusuz bir ilaçlama gerçekleştirerek, iç mekanda veya dış mekanda olan fare popülasyonun alanda artık var olmamasını sağlıyoruz. Onaylı ilaçlar doğrudan farenin organlarına, su gereksinimine ve fiziki yapısına etki ederek kesin çözüm sağlarlar.

Fare İlaçlama Hangi Alanlarda Yapılır?

İlaçlama hizmetimizden yararlanabileceğiniz yerleri şu şekilde sıralarız:

 • Eviniz,
 • İş yeriniz,
 • Apartmanınız,
 • Ev veya site bahçeniz,
 • Fabrika ve şantiyeler,
 • Restoranlar,
 • Tarlanız.

Tüm bu noktalarda diğer bir ifade iler iç dış mekan fark etmeden her alanda kokusuz fare ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Fare Ilaclama Ne Kadar
Fare ilaçlama 2

Fare İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları, ilaçlama gerçekleştirilen alanın genişliğine, ne tip bir farenin alanda bulunduğuna, fare istilasının genişliğine bağlı olarak değişir. Bizler hem iç hem de dış mekanda fare ilaçlama hizmetini sizler için sunuyoruz. Bu kapsamda ilaçlatmak istediğiniz alnında metrekare ölçüsünü ve fare istilasını ne derece ileri bir konuma ulaştığını göz önünde bulundurarak fiyatlarımızı belirleriz. Sizler için müşteri odaklı fiyatlar çerçevesinde en etkili çözümü sunmak hedefimizdir.

Fare ilaçlama fiyatları ne kadar?

İlaçlama işlerinde fiyatların değişiklik gösterdiği bazı etmenler bulunur. Bu etmenler:

 • İlaçlama yapılacak mekan büyüklüğü,
 • İlaçlama sırasında kullanılacak olan ilaç türü,
 • Böceklerin sayısı,
 • Hangi böcek türü için ilaçlama yapılacağı,
 • Böceklerin bulunduğu mekan,
 • Böceklerin inatçılık özelliği olarak sıralanabilir.

Hangi Fare Türleri İlaçlanabilir?

Sağlık Bakanlığı onaylı şekilde gerçekleştirdiğimiz ve profesyonel ekibimizin uyguladığı fare ilaçlama hizmetimizle, ev faresi, lağım, çatı, fındık, tarla faresi, kör fare gibi farklı fiziksel büyüklüklere sahip olan farelerden kurtulabilirsiniz. Her bir fare tipi için etkili olacak ilaçlama tekniğimizle, yaşam alanlarınızı hijyenik, artık tedirgin olamayacağınız, gönül rahatlığı ile yaşayabileceğiniz bir ortama dönüştürüyoruz.

Fare türleri hakkında daha fazla bilgi almak için Fare’nin anatomisini anlatan makalemizi okumayı unutmayın.

Fare İlaçlamadan Yararlanılmazsa Ne Olur?

Fare istilalarında profesyonel fare ilaçlama hizmetinden yararlanılmadığında istila daha fazla yayılabilir ve farelerin üreme ortamları en verimli noktaya ulaşır. Fare yuvalarına kendi yöntemleriniz ile ilaçlama yaparak erişemeyeceğiniz için bu alanda üreyen fareler iç ve dış mekanda daha büyük problemlere sebep olurlar.

Diğer yandan fareler, özellikle lağım fareleri insan sağlığını tehdit eden onlarca mikrobu taşırlar. Profesyonel bir hizmetle ilaçlama yaptırmazsanız bu mikroplar, ilaçlamayı her ertelediğinizde daha geniş alana yayılır. Fareler sizin gıdalarınızdan tüketmek isteyebilirler, büyük ebatlıları ise eşyaları kemirme, çevreye, tarla ürünlerine zarar verme eğilimindedirler. Bu yüzden profesyonel fare ilaçlama hizmetimizden yararlanarak, sağlığınızı koruma altına alabilir, maddi Kayıp risklerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Fare İlaçlama Hizmeti alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Fare ilaçlama hizmeti alırken sizin için etkili bir çözüm sunan, profesyonel, bakanlık onaylı bir hizmeti seçemeye özen göstermelisiniz. Fare ilaçlamada sadece uygun ilaç seçimi önem taşımaz. Hizmeti bu alanda deneyimli ve eğitimli ekipten almak, ilaçlama öncesinde alan keşfinin ekipçe yapılması, fare yuvalarına en yakın bölgelerin tespiti de önem taşır. Tüm detayları bir arada bulabileceğiniz bir hizmet almak sizin için avantajlı şartları sağlayacaktır. Bizler önem arz eden tüm bu kriterleri sizler için sunarak, başarılı sonuçlar aldığımız ilaçlama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Aldığınız Hizmeti Yorumlayın

Yorumlarınız ve oylarınız bizim için önemli

Average rating / 5. Oy:

Şu anda oy verilmedi